Služby

Hledáte služby v gastronomii? Plánujete svatbu, oslavu soukromou či firemní? Chcete zajistit catering na školení či obchodní jednání? Mám dlouholeté zkušenosti s realizací různých druhů akcí. Kladu velký důraz na pochopení záměru klienta. Uvědomuji si, že každý je individualita a tomu i odpovídají jeho potřeby. Jejich co nejpřesnější naplnění je mým cílem.

 

Svatby

Chcete svatbu na klíč, či hledáte ekonomickou variantu? Mohu vám pomoci! Svatební hostiny pomohu zrealizovat ve vámi zvolených prostorech. Máte doma zahradu, obecní sál, klubovnu či jiné vaše oblíbené místo? Chcete svatbu na klíč, či hledáte ekonomickou variantu? Kontaktujte mě, věřím, že společně najdeme řešení.

Catering

Nabízím široké spektrum občerstvení na vaše akce. Chcete akci na klíč, či hledáte ekonomickou variantu? Zajistím pro vás od jednotlivých obložených mís či chlebíčků po kompletní servis včetně teplého bufetu, pití a obsluhy. Netradiční jistě bude občerstvení v podobě poctivé domácí zabíjačky, která je mino jiné certifikovaná jako Regionální produkt Železných hor. I zde kladu velký důraz na vaše individuální představy, uvědomuji si, že jídlo a servis velmi ovlivňuje energii pořádané akce.

Oslavy

Máte příležitost k oslavě? Rád vám pomohu zrealizovat oslavu u mě v hospůdce, nebo ve vám zvolené lokaci. Můžu zajistit kompletní servis cateringu, či třeba „jen“ nápoje za velkoobchodní ceny. Zaplatíte pouze opravdu spotřebované zboží Neváhejte mě kontaktovat.

×

josef raba dole

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, rád a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá

 


TOP